چگونه مطالب مرتبط را به صورت درون خطی در وردپرس نمایش دهیم؟

چگونه مطالب مرتبط را به صورت درون خطی در وردپرس نمایش دهیم؟

امروز می خواهیم درباره چگونگی نمایش مطالب مرتبط را به صورت درون خطی در وردپرس صحبت کنیم ، می دانید که برای هر وب سایتی ، ترافیک بسیار مهم است و در حقیقت اصلی ترین و بزرگ ترین هدف هر وب مستری ، جذب ترافیک بیشتر به سمت وب سایت می باشد.

خوب است بدانید که استفاده از تکنیک هایی که باعث می شود هر کاربر قبل از خروج از وب سایت ، صفحات بیشتری را مطالعه کند ، یکی از روش های افزابش ترافیک در سایت است و لازم است بدانید که یکی از این تکنیک ها ، نمایش مطالب مرتبط با علاقه مندی کاربران می باشد.

 

بهترین زمان برای ارائه مطالب به صورت درون خطی در وردپرس

بهترین زمان برای ارائه مطالب به صورت درون خطی در وردپرس به کاربر ، زمانی است که کاربر غرق خواندن مطلب فعلی است ، با این روش کاربر با دیدن یک مطلب مرتبط متمایل به خواندن اطلاعات بیشتر درباره آن موضوع می شود و همین یکی از ترفندهای افزایش ضریب مشارکت کاربر و همچنین ترافیک بیشتر در سایت می باشد.
برای اینکار روش های بسیاری وجود دارد ولی بهترین و ساده ترین این روش ها ، استفاده از افزونه مربوط به این کار است که در ادامه شما را با افزونه ای آشنا می کنیم که با استفاده از آن می توانید مطالب مرتبط با هر پست را به صورت خودکار ، درون محتوای مطالب وردپرس نمایش دهید .

 

چگونه مطالب مرتبط را به صورت درون خطی در وردپرس نمایش دهیم؟

 

معرفی افزونه Inline Related Posts

افزونه Inline Related Posts همان افزونه ای است که با استفاده از آن به راحتی می توانید نوشته های مرتبط با هر مطلب را به صورت درون خطی در مطلب نمایش دهید ، این افزونه یکی از اقزونه های خوب و کاربردی وردپرس است ، با این کار ، توجه کاربر به صورت کامل روی تیتر مطلب مرتبط جلب می شود و بسیار در ترافیک سایت شما موثر خواهد بود .

خوب چگونه با این افزونه کار کنیم ، برای استفاده از افزونه باید آن را نصب و فعال کنید و سپس به قسمت تنظیمات Inline Related Posts بروید و تیک گزینه Active را فعال نمایید ، بدین ترتیب مطالب مرتبط درون نوشته ها نمایش داده شود ، در قسمت Related text or Call-To-Action باید متنی را که می خواهید قبل از عنوان مطلب مرتبط نمایش داده شود وارد نمایید.

همچنین در قسمت Theme نحوه نمایش تیتر را می توانید انتخاب نمایید ، اگر مقدار درصد را در قسمت Initial opacity وارد کنید ، می توانید میزان شفافیت اولیه تیتر را بدین صورت انتخاب نمایید ، لازم به ذکر است قسمت های زیر این گزینه نیز برای شخصی سازی ظاهر لینک ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

نکته

خوب است بدانید و اگر می خواهید مطالب مرتبط در نوشته های قبلی نیز نمایش داده شوند ، باید تیک گزینه Insert in already existing posts را فعال نمایید ، در قسمت How many boxes per single post نیز می توانید ، تعیین کنید که حداکثر چند مطلب مرتبط در بین محتوای نوشته به نمایش گذاشته شود ، قسمت Interval between the boxes هم برای این است که بتوانید ، تعیین کنید که مطالب مرتبط بعد از چه تعداد کلمه ای به نمایش درآیند.

الگوریتم پیدا کردن مطالب مرتبط را می توانید در قسمت Search similar posts انتخاب کنید ، استفاده از دسته ها و برچسب ها ، گزینه های مناسب برای تنظیم این قسمت می باشد و همچنین سایر گزینه ها را می توانید مطابق با نیاز خود ، شخصی سازی نمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 19 =

دکمه بازگشت به بالا