چگونه خطای 404 پست تایپ های سفارشی را رفع کنیم؟

چگونه خطای 404 پست تایپ های سفارشی را رفع کنیم؟

رفع خطای 404 در پست تایپ های سفارشی با روش های قبل متفاوت است ، در این حالت باید پست تایپ ها را بررسی نمایید ، نام و نامک هر پست تایپ باید منحصر به فرد باشد و اگر بیشتر از دو پست تایپ ها ، دارای نام یا نامک مشابه است ، باید آن ها را تغییر دهید و تنها یک پست باید دارای آن نام و نامک باشد ، برای کارکرد صحیح هم نام و هم نامک را باید تغییر دهید.

 

ریست کردن پیوندهای یکتا

برای این که بتوانید خطاهای 404 پست تایپ ها را برطرف کنید ، باید تنظیمات مربوط به پیوندهای یکتا را ریست نمایید ، بدین ترتیب دیگر نباید با این گونه خطاها مواجه شوید.

 

روش های دیگر برای رفع خطای 404

اگر با روش هایی که گفته شد مشکل برطرف نشد ، باید مطمئن شوید که فایل htaccess دسترسی صحیح دارد ، لازم به ذکر است برای ویرایش این فایل توسط وردپرس باید امکان نوشتن فایل فعال باشد ، بعد از این که دسترسی فایل را ویرایش کردید ، روش های بالا را دوباره اجرا کنید ، این بار مشکل به احتمال زیاد برطرف خواهد شد.

اگر باز هم مشکل رفع نشد ، باید قالب پیشفرض وردپرس 2017 را با مراجعه به قسمت نمایش ، پوسته ها فعال نمایید ، بعد از این کار باید سایت خود را بررسی کنید ، ببینید خطاها وجود دارند یا رفع شده اند ، اگر برطرف شده باشد ، خطا از طرف قالب بوده ، در این صورت باید با پشتیبان قالب تماس بگیرید و اطلاع رسانی کنید ، ولی اگر رفع نشد ، قالب اصلی خود را دوباره فعال کنید و افزونه ها را امتحان نمایید.

برای این کاربه بخش افزونه ها ، افزونه های نصب شده بروید و تمامی افزونه ها را غیر فعال نمایید ، سایت را بررسی کنید و ببینید خطاها برطرف شده یا نه ، اگر خطایی وجود نداشت می توانید افزونه ها را فعال کنید ، وقتی که خطاها نمایش داده شدند باید بدانید که آخرین افزونه ای که فعال کرده اید باعث بروز مشکل شده ، برای رفع مشکل باید با توسعه دهنده افزونه تماس بگیرید و تا زمان ارائه آپدیت مناسب برای حل مشکل از یک افزونه جایگزین استفاده کنید.

 

درخواست کمک از یک فرد حرفه ای

در صورتی که هیچ کدام از این روش ها مشکل را برطرف نکرد ، باید از یک فرد حرفه ای و متخصص کمک بگیرید ، پشتیبان هاست نیز می تواند در این مورد به شما کمک کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − یازده =

دکمه بازگشت به بالا