مزایای نرم افزار لومیون چیست ؟

لومیون یک نرم افزار پر قدرت و حرفه ای در زمینه رندر گیری و ساخت انیمیشن در رشته های مختلف بخصوص معماری میباشد. رندرگیری همان مدت زمانی است که یک صحنه سه بعدی از نرم افزار مورد نظر ما خروجی گرفته باشد گفته میشود. برای آنکه سرعت رندرگیری کاهش پیدا کند عواملی چون تعداد انیمت ، اشیا ، کاراکتر ، مدل ها ، نور پردازی ها ، سایه ها و … مورد اهمیت است. هر چه این عداد کمتر رندرینگ هم با سرعت بیشتری انجام خواهد شد. لومیون با امکانات متعددی که دارا میباشد قابلیت تبدیل مدل های معماری به انیمیشن و تصاویر با کیفیت دارد.

نرم افزار لومیون

یکی از قابلیت های خوب لومیون هماهنگی این نرم افزار با سایر نرم افزار های سه بعدی موجود در بازار است. این هماهنگی باعث میشود فایل های سایر نرم افزار ها را توسط لومیون باز کرده و به ویرایش آنها پرداخت. از قابلیت های دیگر نرم افزار لومیون مدت زمان کوتاه رندرگیری میباشد. با استفاده از این نرم افزار میتوان به طراحی یک انیمیشن در مدت زمان کوتاه پرداخت. لومیون با محیط کاربری خوب و ساده ای که برای کاربران خود فراهم نموده است امکان اضافه نمودن محیط ، مواد ، نور پردازی ، اشیا را در طراحی فراهم نموده است. اضافه نمودن جلوه های بصری و شاخ و برگ دادن به مدل سازی همگی باعث شده است تا مدل سازی هایی که توسط این نرم افزار اینجام میشود به خوبی قابل تجسم باشد.

این عوامل باعث شده است تا معماران و مهندسین پروژه برای تسریع در پروژه های رندر و بهبود طرح های مورد نظر خودشون از یک راه حل خوب و عالی به نام لومیون استفاده کنند.

Lumion software

مزایای نرم افزار لومیون چیست ؟

لومیون دارای مزایای زیادی میباشد که در ادامه به معرفی برخی از آنها میپردازیم :

ایجاد خلافیت در کاربران

محیط کاربری خوب و ساده در عین حال قدرتمند این نرم افزار باعث میشود تا کاربران بدون آموزش قبلی بتوانند به تولید رندرهای سه بعدی بپردازند. برای اموزش این نرم افزار میتوانید از طریق فیلم ها و عکس ها یادگیری خود را آغاز کنید. سرعت بالای رندرینگ و قدرت کافی این نرم افزار باعث صرفه جویی در وقت و هزینه طراحان برای مدل سازی خواهد بود.

نتیجه گیری سریع

ابزار و امکانات خوب و فراوان این نرم افزار این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد تا در مدت زمان بسیار کوتاه طرح مورد نظر خود را ویرایش کرده و باعث صرفه جویی در وقت و زمان شما شود . همچنین این امکانات باعث میشود تا در مدت زمان کوتاهی فیلم و انیمیشن مورد نظر خود ار رندر کرده و و نتایج پایانی را با استفاده از فناوری رند GPU ارائه کنید.

Lumion software

مدل سازی با استفاده از تمامی اشیای مورد نظر 

برای ایجاد یک تصویر فوق العاده شما فقط به رندر کردن نیاز ندارید بلکه موارد زیادی مورد نیاز شما خواهد بود. بدین منظور لومیون با ایجاد یک کتابخانه از انچه که مورد نیاز شماست کار طراحی را برای شما بسیار ساده کرده است. آسمان ، آب ، چمن ، گیاهان ، مواد و … از جمله مواردی هستند که با ورود به کتابخانه لومیون برای طراحی و مدل سازی خود میتوانید استفاده کنید.

قابلیت تجسم مدلسازی

یکی از مزایای نرم افزار لویمیون که از طریق آن میتوانید کسب درآمد هم داشته باشید قابلیت تجسم مدل سازی است. از این طریق میتوانید با توجه به مدل های طراحی شده توسط لومیون طرح های مورد نظر خود را باه سادگی تجسم کنید. با استفاده از این قابلیت در آغاز پروژه میتوانیدمدل و طرح مورد نظر را برای مشتریان خود تجسم کنید. این قابلیت امکان بازاریابی پروژه ها را برای شما بسیار ساده خواهد کرد تا بتوانید با تجسم و مدل سازی طرح ها برای خود کار بگیرید و کسب درآمد کنید.

Lumion software

ارائه مدل های بزرگ

یکی از مزایای لومیون نسبت به سایر نرم افزارها پشتیبانی کردن از مدل های بزرگ است درحالیکه سایر نرم افزارهای طراحی از طرح ها و مدل های بزرگ پشتیبانی نمیکنند. تکنولو›ی خاص و محصربفرد لومیون این امکان را برای شما فراهم میکند تا به ارائه مدل و طرح های بزرگ خود بپردازید. بنابراین با توجه به امکانات و ابزارهای موجود در این نرم افزار شما قابلیت پوشش مدل سازی و طرح های بزرگ با هزاران درخت و گیاه و ساختمان را در لومیون خواهید داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا